Měna:
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Doprava a vrácení zboží
EMS, což je zpravidla do 1 týdne (3-7 dní) na přepravu. Pokud máte zvláštní požadavky na dopravu, dejte nám prosím vědět.

Garantujeme požadované jednorázové objednávky zásilky a platby za převod. Po odeslání zboží bude zasláno číslo sledování. Nemůžeme však zkontrolovat stav vaší zásilky poté, co opustí naše oddělení dopravy. Důvod zpoždění může být způsoben problémy počasí nebo jinými okolnostmi mimo naši kontrolu.

Pro pohodlí a ochranu našich zákazníků nabízíme možnost odeslání objednávky, požadujeme přímý podpis. Vezměte prosím na vědomí, že volba přijmout váš balíček bez nutnosti podpisu, musí být zodpovědní za to, že váš balíček bude ztracen při přepravě nebo po dodání.

Vrácení a výměny
Zde se v našem online obchodě snažíme poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty a služby. Víme, že on-line nakupování není často v očekávání, když obdržíte svou objednávku. Před odesláním zásilky nás musíte kontaktovat. Nezapomeňte nezahrnující náklady na dopravu a manipulaci, vrátit se nebo vyměnit. Kromě toho nemůžeme být odpovědní za ztracené zásilky Transakce

Obchodování se řídí stejnými pokyny, na oplátku musí být do 15 dnů od data přijetí, nepoškozeno, nepoškozeno a musí být doprovázeno veškerým originálním obalem. Zrušení objednávky

Do 24 hodin po zaplacení, pokud chcete objednávku zrušit, kontaktujte nás. Po odeslání objednávky bude v souladu s návratovou zásadou zacházeno jako s žádostí o zrušení.
zpět
Copyright © 2019 www.ctemeoba.cz. All Rights Reserved